Blog hakkında

Stories.angelsturkiye blogumdan sevgilerle

Kısaca ben...

Merhaba,

Adım Koray. Kendimi yönelimle sınırlandırmayan, ancak sanırsam otoritelerce Nonbinary veya Gender-fluid olarak tanımlanan sıradan bir LGBT bireyim. Bir üniversitenin Mütercim tercümanlık bölümünden mezun, eğitim sektöründe özel ders vererek hayatını kazanan bir vatandaşım.

Kısaca blogum...

Blogum özellikle girişimci LGBT bireyler için faydalı olabilecek yazıların yanı sıra, internet, teknoloji, medya dünyası (film, dizi, sosyal medya platfromları) gibi alt kategorilerde de içerik paylaşan ve zaman zaman güncellenen kişisel bir blog sitesidir. Dilerseniz yazılarınızı blog sitemde paylaşmak için bana mail atabilirsiniz. Bloglarımın çoğunluğu bir hayli uzun, özgün ve tamamen orijinaldir. Bildiğim deneyimlediğim, fikir sahibi olduğum hususlarla alakalı paylaşımlarımdan haberdar olmak için bloguma abone olabilirsiniz. 

Blogumuz, özellikle ilgilendiğim kategorilerde paylaşımlar yaptığım ve bu kategorilerde dişe dokunur şeyler paylaşmaya özen gösterdiğim bir blog sitesidir. Bilmek isterseniz, blogum blogger'ın güçlü mimarisiyle çalışıyor ve kişisel alan adım https://lgbtarkadaslik.blogspot.com/ uzantılı blogger alanıma yönlenmektedir.

Blogumun, her kategorisinde bulacağınız içeriklerin, işe yarar türden olması için elimden geleni yaptığımn yaptım ve çok daha iyisinin olabileceği bilincinde olduğumu belirtmek isterim. Ancak ayırabildiğim vakit veya toplam güç ile şimdilik bukadar💖✌ Lütfen katılmak isterseniz iletişime geçiniz.

Blog kategorilerindeki tüm yazılar kişisel deneyimlerim, bilgim ve tarafsız gözlemlerim sonucu yazılmıştır.  Burası Türkiye'deki bazı gay magazin siteleri konseptinde sürekli paylaşım yapan bir site değil kişisel bir blog sitesidir. Burada her gün veya belli bir düzende içerik paylaşılmaz. Az öz LGBT bireylere veya herkese yönelik başlıklar, olası tüm açılardan ele alınmış olup, çoğunlukla, uzun soluklu ve rastgele tarihlerde paylaşılmıştır.

Foroğraf çekmeyi de seviyorum ama profesyonel fotoğrafçı değilim! Biraz eğitim ve bir kaç profesyonel cihazla profesyonel olabilmek de mümkün elbette. Zaman ne getirir bilemem. Çok daha iyi şeyler çekmeyi başaramadığım için üzgünüm ama çektiğim amatör görselleri paylaşırken ve çekerken çok mutluyum onu da söylemek isterim:)  

Lgbt arkadaşlık blog bir hizmet veriyor mu ?

Hikayeler blogum, herhangi bir hizmet ve veya kayıt olabileceğiniz bir arkadaşlık servisi hizmeti sunmaz. Burası Google'un sunduğu ücretsiz bir blog servisidir. Blogger, deneyimlerinizi ve kişisel bakış açılarınızı paylaşabileceğimiz güçlü bir blog sitesidir. Blogger'ı ve gerekirse diğer belli başlı blog servisleri hakkında biraz bilgi almak ve blog altyapılarını tanımak isterseniz burada ☜ bir kaç faydalı başlık var...

Dilersen tanıtım ve çoğunlukla eğlence amaçlı kullandığım ve sık sık güncellenen sosyal medya hesaplarımı takibe alabilir veya bir yazılım firmasıyla ortaklaşa yürüttüğüm yeni nesil gay arkadaşlık ve sohbet servisi AngelsTurkiye projemize katılabilirsin. Orada belki arkadaş edinmen olasılıklar dahilinde.Ha bu arada tamamen ücretsiz ve öyle kalması için elimden geleni yapacağım.

Tanıştığımıza sevindim

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder