Hakkımızda

Stories.angelsturkiye blogumuzdan sevgilerle

Blogumuz özellikle girişimci LGBT bireyler için faydalı olabilecek yazıların yanı sıra, internet, teknoloji, medya dünyası (film, dizi, sosyal medya platfromları) gibi alt kategorilerde de içerik paylaşan ve zaman zaman güncellenen kişisel bir blog sitesidir. Dilerseniz yazılarınızı blog sitemizde paylaşmak için mail atabilirsiniz. Bloglarımızın çoğunluğu bir hayli uzun, özgün ve tamamen orijinaldir. Bildiğimiz, deneyimlediğimiz, fikir sahibi olduğumuz hususlarla alakalı paylaşımlarımızdan haberdar olmak için blogumuza abone olabilirsiniz.

Blogumuz, özellikle ilgilendiğimiz kategorilerde paylaşımlar yaptığımız ve bu kategorilerde dişe dokunur şeyler paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir blog sitesidir.

Blogumuzun, her kategorisinde bulacağınız içeriklerin, işe yarar türden olması için elimizden geleni yaptık ve çok daha iyisinin olabileceği bilincinde olduğumuzu belirtmek isterim. Ancak ayırabildiğim vakit veya toplam iş gücü ile şimdilik bu kadar içerik üretebildik💖✌ Lütfen yazılarınızla katılmak isterseniz iletişime geçiniz.

Blog kategorilerindeki tüm yazılar kişisel deneyimlerimiz, bilgimiz ve tarafsız gözlemlerimiz sonucu yazılmıştır. Burası Türkiye’deki bazı gay magazin siteleri konseptinde sürekli paylaşım yapan bir site değil, kişisel bir blog sitesidir. Burada her gün veya belli bir düzende içerik paylaşılmaz. Az öz LGBT bireylere veya herkese yönelik, yer yer çapıcı başlıklar, olası tüm açılardan ele alınmış olup, çoğunlukla, uzun soluklu ve rastgele tarihlerde paylaşılmıştır.

Kısaca kategoriler:

Lgbt: Genel olarak Lgbt içerikli tüm yazılar bu kategoride. 

Arkadaşlık siteleri: Arkadaşlık sitelerinden bahsettiğimiz, inceleme, tavsiye ve Türkiye’deki en popüler arkadaşlık siteleri hakkında yazılar bu kategoride

Dizi / Film : Dizi ve filmler hakkında yazılar bu kategoride

Galeri: Gittim gezdim gördüm. Tüm fotoğraflar galeriler kategorisinde

İlişkiler: Hakkında çok şey söylemeye gerek var mı? İlişkilere istinaden tüm yazdıklarımız bu alt kategoride

Teknoloji: Hayatımızdaki önemi gittikçe artan teknoloji hakkında tüm yazdıklarımız bu kategoride

Stories.angelsturkiye blog bir hizmet veriyor mu ?

Hikayeler blogumuz, herhangi bir hizmet ve veya kayıt olabileceğiniz bir arkadaşlık servisi hizmeti sunmaz. Alt alan adımız ana siteden farklı olarak WordPress mimarisi üzerine kurulmuştur. Buradaki içeriklerimiz öncelikle Google’un sunduğu ücretsiz blog servisi olan Blogger, üzerinde barındı. Blogger deneyimlerinizi ve kişisel bakış açılarınızı paylaşabileceğimiz güçlü bir blog sitesidir. Blogger’ı ve gerekirse diğer belli başlı blog servisleri hakkında biraz bilgi almak ve blog altyapılarını tanımak isterseniz buradaki arama etiketi☜ bir kaç faydalı başlık sunacaktır.

Dilerseniz tanıtım ve çoğunlukla eğlence amaçlı kullandığımız ve sık sık güncellenen sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilir veya topluluk ve sohbet servisi AngelsTurkiye projemize katılabilirsin. Orada belki arkadaş edinmen olasılıklar dahilinde. Bu arada tamamen ücretsiz ve öyle kalması için elimizden geleni yapacağız. Vakit ayırıp okuduğun için teşekkürler