22.09.2023
Anasayfa » Gay sohbet odaları klasiklerden vazgeçmeyenler için

Gay sohbet odaları klasiklerden vazgeçmeyenler için

Gay sohbet odaları klasik olsun diyenler için de benzer bir şeyler var. Yeni gay sohbet ve arkadaşlık sitesi AngelsTurkiye klasik sohbet sevenler için de uygun bir yer. Üstelik 2017’den beri yayında. Haberin yoksa mutlaka dene. Çünkü Freemium (ücretsiz) ve ciddi ilişki konseptiyle diğer sohbet ortamlarına alternatif olarak var. Tabi sen ciddi ilişkiler bana uymaz mı diyorsun? Ben öyle sevgili falan aramıyorum mu diyorsun? 🙂 Ok problem yok! Yine de you are welcome. Bu arada projemiz çok şık bir mobil sohbet ortamına sahip. Google Play mağazasından indirebilirsin. Yakında yeniden Apple Sore mağazalarında olacağız 🙂 Kür deber hoy☺️. Şimdi gay sohbete gir 👈 veya diğer özelliklerin ne olduğunu görmek istersen okumaya devam et. Çünkü değişik özellikleri olan bir sohbet ortamı burası.

Klasik gay sohbet odaları arayanlar için de eğlenceli 😉

Günümüzde İnternet sayesinde tüm LGBTİ bireyler kendileri için özel olarak oluşturulmuş gay sohbet uygulamaları aracılığıyla görüşüp konuşabiliyor. İnternet’in sunduğu nimetleri ve avantajları anlatmakla bitiremeyiz. O yüzden bizim yaptığımıza da bir bak. Çünkü AngelsTurkiye’nin yeni nesil gay sohbet odaları klasik sohbetin tadını isteyenler için iyi bir alternatif. Üstelik görüntülü görüşme özelliği de hiç fena değil. Kameralı gay sohbet özelliği hakkında çok daha fazla ve detaylı bilgi linkte. Bu arada masa üstünde ve mobilde iki ayrı harika deneyim sizi bekliyor bilginize.

Size farklı bir gay sohbet sitesi servisini emsallerinden farklı bir ara yüz ile sunuyoruz. Ayrıca, klasik gay sohbet odalarına giriş için ekstradan veya haricen bir giriş bilgisine gerek yok. Ne demek istedim acaba ekstra giriş bilgisi derken🤣 Neyse işte girerseniz anlarsınız. Her şey tek bir üyelikle tek bir yerde yani. Bu her şeyin bir ekranda olduğu özelliklerle muhteşem bir sohbet deneyimi demektir. Tasarımı ve kullanım kolaylığı ile ilginç ve yeni gay sohbet odaları arayışındaysan bunu mutlaka değerlendir.

Gay sohbet odaları solda bir modül: Tek bir üyelik ile tüm sohbet özellikleri açık

Sitemiz diğer sohbet odalarından yazılımsal ve işlevsel anlamda farklı. Tek bir üyelik ile aynı anda tüm platformdasınız. Sağ tarafta gördüğünüz üzere bütün özellikler sadece tek bir üyelik ile açıktır. Tüm özellikler ücretsiz ve sadece üyelere açıktır. Canlı sohbet, kameralı sohbet veya istersen sadece sesli sohbet gibi tüm özellikleri kullanabilirsin. Hatta kullan keyfine bak

Üye ve kullanıcı sayısı arttıkça görüntülü görüşme yapabileceğin kullanıcı sayısı da artacaktır. Hali hazırda binlerce üye bir merhaba demeni bekliyor. AngelsTurkiye klasik görünümlü gay sohbet odalarını seveceğinizden eminiz. E tabi sitenin odalar kısmında kalmak isterseniz.

Tüm üyeler gerçektir

Sohbet odalarında kesinlikle kullanıcı deneyimi etkilemek için sahte veya bot üye kullanılmamıştır. Tüm üyeler gerçektir. Tüm üyeler profillerini etkinleştirmiş gerçek kişilerdir. Yüz binlerce üyemiz yok. Bu yüzden çok fazla bildirim almaz veya aynı anda çevrim içi fazla üye görmezsen dert etme. Çünkü tüm üyeler gerçek olduğu için bıraktığınız mesajlara dönüş yapacaklardır. İlgilendiğiniz kişilere sistem mail gönderir. E tabi üyenin e-postası doğruysa mail gider.

Bu sohbet odaları sesli ve görüntülü de olabilir 🙂

Genel olarak sosyal medyadan tanıdık tüm kilit özellikler, AngelsTurkiye gay sohbet odalarında bir arada. Herhangi bir üyenin profiline girdiğinde basit bir ara yüzle karşılaşacaksın. Masa üstü görünümü üstte.

Zamanla büyüyen topluluğumuza katılmak isteyeceğinize eminiz. Aslında emin değiliz sana kalmış 🙂 Projemiz çok yeni olduğu için, çok uzun bir süre ücretsiz olarak sunulmaya devam edecek. Özgür ol Kendin ol sloganıyla yola çıkan AngelsTurkiye senin için çok özel, gizli ve güvenli bir yer. Diğer tüm özellikleri keşfetmek için hemen bir profil oluşur. Dilersen sosyal medya platformlarımızdan bizi takip et. En üstte profillere erişebilirsin.

GAY SOHBET ODALARI 3 BOYUTLU OLURSA SOKAKTA SOHBET EDER MİSİN ?  🤣 

Gay sohbette yep yeni bir deneyim. 3 boyutlu sokak görünümünde sohbet etmek ilgini çekerse eğer, AngelsTurkiye’nin yazılımcıları bunu da yaptı. Sıradan sohbet modüllerinin yanı sıra, artırılmış gerçeklik ortamının da entegre edildiği projemizin Google haritalar ile entegre 3 boyutlu gay sohbet odaları hiç beklemediğin kadar ilginç. Sanal ortamda sohbet edebileceğin ortamı sınırlamak neden? Dünya büyük! Harita üstünde birileriyle belirlediğin herhangi bir yerde sohbet edebilir dilersen daha rahat konum belirleme için kapının tam önüne bile davet edebilirsin. Böylece sohbet ettiğin kişi tam olarak nerede olduğunu, veya sen onun nerede olduğunu karşılıklı bilirsiniz. Veya alternatif olarak uzun süredir sohbet ettiğin birilerini neden dünyanın farklı yerlerine davet etmeyesin ki ? Veya bir oyun bile atabilirsin.

3 BOYUTLU GAY SOHBET ODALARI BİRAZ İLGİNÇ – OYUNLAR SANA UYAR MI 🤣

Gay sohbette yep yeni bir boyut demiştik ve bunda hiç de haksız değiliz. Belki biraz çocukça ama bu teknolojiyi yetişkin yazılımcılar yılların emeği sonucunda hizmetimize sundu. Neden değerlendirmeyesin? Artırılmış gerçekliğin sokakta sohbet etmene olanak tanıyan teknolojisinin yanı sıra, inanılmaz ilginç 3 boyutlu odalarda diğer gaylarla sohbet etmek hiç alışık olmadığınız bir deneyim olabilir. İnteraktif gay sohbet odalarında bambaşka ortamlarda gez dolaş ve yeni insanlarla tanış. Galerilere resimlerini yükle ve diğer ziyaretçilerin gelmesini bekle. Sizce de ilginç değil mi? Sırf bu konseptte olan 3 boyutlu siteler bile var.

Örneğin romantik bir gecede 3 boyutlu bir ortamda sohbet etmek sence nasıl bir deneyim olabilir? Gay sohbet odası olmak için fazla lüks biliyoruz… Ancak bu lüks AngelsTurkiye’nin 3 boyutlu Gay sohbet odalarında seni bekliyor. 3 boyutlu mehtap turu hakkında kısa bir fikrin olsun istersen alttaki resme bak.

üç boyutlu gay sohbet odaları

Burası da sinema odası

Sinema odasında görünen sinema perdesine izin verilen bir youtube videosunu ekleyebilirsin.

üç boyutlu gay sohbet odaları

Profil etkinleştirme veya sosyal medya profiliyle üyelik doğrulama sistemiyle çok daha güvenli bir tanışma ortamı. Sistemin otomatik aktivasyon sürecini tamamlamak için 24 saatin var. Beğenmezsen etkinleştirme yapmana gerek yok. Sistem otomatik siler. Hali hazırdaki üyelerimiz aktivasyon sürecini açık tutmamızı istiyorlar. Kalmak istersen mail bildirimleri işine yarayacak. Buna emin ol. Sen sadece iyi bir profil oluştur ve bekle.

Uygulama ve web sitesiyle alakalı genel kullanım videosu. Profiline fotoğraf yükleme, başka bir fotoğrafı profil fotosu yapma fotoğrafları sağa sola çevirme özel resimler ekleme ve videolu görüşme özellikleri uygulama kullanımı sayfasında video olarak izleyebilirsin.

%d blogcu bunu beğendi: