Anasayfa » HAKKIMDA

HAKKIMDA

Merhaba, Benim adım falan fistan. Ben, o yum buyum şuyum Allah’ın bir kuluyum. Yani hakkımda ne söylesem hiç önemi yok. Sosyal medya fenomeni falan da değilim 🙂 E değilsem 🙂 Ne gerek var ki bana 🙂 Zaten blogumda önemli olan ben değilim, öyle olsaydı bu sitede kendi resimlerimi paylaşırdım boylu boyunca diye 🙂 Ayrıca kendi resimlerimi de paylaştım 🙂 Zaten sosyal medyada da baya varım. Bu sitede de biraz kendi reklamımı yapmış olmiyim falan 🙂 Elbette öyle bir planım yok ama derdim kendimi saklamak falan da değil. Dediğim gibi benim önemim bile yok…

Aslında bir diğer yandan burada zihnen ve tam olarak varım da! Burada kendimden çok şey eklediğim çok şey var. Sadece başrol oyuncusu olarak kendimi seçmedim diyelim. Kendimi göstersem:) beni gören kaçar diye 🙂  Zaten blogun adı da direk faul 🙂 lgbt arkadaşlık falan.. Niye öyle isim seçtiysem! ne kafadaydım onu da hatırlamıyorum… Neyse; Bazı blogger’ların (kimse üstüne alınmasın) saçmaaa sapan, nereye çeksen oraya sünecek anlamlar taşıyan ve bencilce sadece kendilerini kaleme aldıkları (zihnen) günlük tarzı bloglarından sonra, (emeğe tabiki saygı) ben de insanların kendilerinden de birer parça bulacağı ve insanlarla ortak noktada buluşabileceğim bazı şeyleri yazmaya çalıştım. Yani yazdım!

Yazarak deşarj veya reşarj olduğum için, burada beni reşarj eden şeyleri yani düşüncelerimi öne çıkarmak istiyorum.  Bazı yazılarım kulağınıza biraz dik başlı gibi gelebilir. Veya bazıları haber veya bilgilendirici reklam gibi de gelebilir. Her ikisi de söz konusu olsa da:)  ilgini çekecek bir şeyler muhakkak bulacaksın:) Blogumdaki bir kaç kategori arasında kendimi en çok bulduğum kategori Travesti kategorisi dersem herhâlde hiç şaşırmazsınız. Ama hakkında en az yazdığım  kategori de bu kategori… Kategori katekulliye benzemez canım 🙂 Bunu da belirtmeden geçmek istemem. 

Burada yazdıklarım veya tanıtımını yaptıklarımdan hoşlanırsan işine geldiğini al, işine gelmeyeni alma. Hiç sakıncası yok. Ama azıcık da olsa bir etkileşimde bulunursan bu beni inanılmaz mutlu ve motive eder. Ama buna şartlanma.

Şimdi şöyle bir şey;  Burayı ziyaret eden günde yüzlerce insan var ve bu kişilerden tepki yorumu bile almıyorum 🙂 Hani niye hiç yorum yok falan diye düşünürseniz şaşırmayın diye bunu açıklama gereği duyuyorum. Çünkü gizlilik vs söz konusu olunca bazıları blogun adından bile pimpiriklenir… bangır bangır lgbtarkadaşlık olunca insanların yorum yapası varsa dahi yapmaya imtina ediyorlar sanırsam. Burada yazdıklarıma, Twitter’da paylaştığım linklerden gelen kişiler bile, yazıyı blogda okuyup Twitter’da özelden mesaj atarak yorumluyorlar 🙂  Yazıya yapılması gereken yorum özel mesajla bana gönderiliyor düşünün artık 🙂 Yahu yazıya yorum yapın diyorum bir daha dönüş yok. Hiç problem değil elbette keza okuyucularımın varlığı yeter. Ayrıca, Türkiye’nin en büyük lgbt magazin bloglarında dahi durum içler acısı. Binlerce yazı var yorum tek tük anca. İşte gizlilik meselesi yine.

Ben zihnimden ve içimden geçenleri bir bir yazmaya devam edeceğim. Okuyucularım yazdıklarımda, kendilerinden bir parça bulabiliyorlarsa bu benim için asıl mutluluk.  

Bazı bazı yorumlar kısmından ilan bırakanlar oluyor 🙂 telefon numarası isim semt ve arayış ilanı falan.. Yani direk o ha falan oluyorum… Neyse işte onlar zaten çoğunlukla uygulamaya girip bakıyorlar… Ama sanırım ziyaretçilerimin yüzde 90’ı diğer lgbt magazin sitelerinde de olduğu gibi, gizlilik endişesi taşıyan bir kitle. E olabilir canım eleştirmiyorum. 

Ben biraz rahat kafalardayım da. Bu arada şahsen yabancı dil öğretmeniyim ve evet marjinalim dermişim. Neyim marjinalse 🙂 Hele ki son halimi görseniz… Son halim hep başka olmuştur gerçi benim de 🙂  Ancak son halim asla gizliliğin yanından geçmez. Çoğunlukla bangır bangır luluyum ben 🙂 Aileme ve sevdiklerime dahi kimliğimi gururla ve cesurca açıklamış biriyimdir. Sen halen aşırı gizli takılıyorsam hiç problem değil elbette, ben de sana takılıyorum… sadece gullüm olsun diye. Sen lütfen gizli gizli de olsa blogumu takip etmekten vazgeçme tamam mı 😉 

Ay yani bu gizlilik olayı falan ayrı bir hikaye. Taşı sıksan suyu çıkar derler ya, gizliliği de sıksan içinden milyon tane gizlilik sebepleri hikayesi çıkar 🙂  Neyse işte, hakkımda bilmen gerekenleri boş ver. Gazetede okuduklarını kimin yazdığının ille de peşine düşmezsin demi? E tabi okuduğun kitabın yazarı başka bir mesele… Ancak blog yazıları başka bir şey be kuzum. Senle ortak noktada buluşabildiğimiz bir kaç cümle var mı sen ona bak 😉 

%d blogcu bunu beğendi: