Kameralı gay sohbet AngelsTurkiye gay arkadaşlık sitesinde

Kameralı gay sohbet AngelsTurkiye gay arkadaşlık sitesinde

Kameralı Gay Sohbet odalarıyla çok daha fazla eğlence AngelsTurkiye Gay arkadaşlık sitesinde

AngelsTürkiye’nin kameralı gay sohbet odaları tamamen ücretsiz. Gay sohbete yeni bir boyut katan AngelsTürkiye, tasarımıyla diğer sitelerin tasarımlarına kıyasen çok daha modern ve sade bir sohbet odası özelliği sunmaktadır. Tek bir üyelikle tüm modüllere erişim sunan AngelsTürkiye’nin kameralı gay sohbet özelliğini hemen keşfet. Capcanlı ve daha modern bir kullanım sunan canlı akış etkinliği ile sohbette daha yeni ve daha ileri bir boyut. Üstelik görüntülü görüşme özelliğiyle tamamen ayrıcalıklı ve çok daha güvenilir.

Tamamen premium özelliklerle daha iyi bir iletişim

Projemiz gelişmiş bir gay arkadaşlık ağı sunan premium bir servistir. Klâsik sohbet odalarının karmaşasından ve zor arayüzlerinden sıkıldıysanız, projemizin kolay arayüzü tam da aradığınız eğlence için tasarlandı. Canlı etkinlik akışında dilediğiniz kişiyle anında özel sohbete geçebilir hatta dilerseniz anında görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz.

Gay sohbet servisimiz şık tasarımıyla klasik gay sohbet kanallarındaki gibi telefon ve benzeri hassas bilgilerinizi paylaşmadan önce sohbette olduğunuz kişiyle anında kameralı sohbet edin ve etkileşimli bir ortamda sohbet etmenin tadını çıkarın. Kalabalıktan sıyrılıp tamamen özel bir ortamda baş başa kalmak ve yepyeni sohbet özelliklerini keşfetmek ve yeni ve daha gerçekçi dostluklar edinebilmek AngelsTürkiye’nin mini ortamında an meselesidir. Gay arkadaşlık ve sohbet sitelerine yeni bir yaklaşım sunan projemiz sadece sohbet etmeniz için değil, bir kaç etkileşim türünü deneyimlemeniz için de yapıldı. Daha fazla bilgi için hakkımızda sayfasını ziyaret edebilir. Veya saniyeler içinde kendinize yeni bir hesap açarak kendiniz bizzat deneyebilirsiniz. Tüm hesapların e-posta aktivasyonu yapması gerekmektedir.

Şık arayüzüyle kullanımı basit bir gay sohbet sitesi

AngelsTurkiye başka sitelerdeki karmaşıklığın sunduğu dezavantajları asla yaşatmaz. Her şey sadece tek bir ekranda tamamen pratik olmak ve tamamen iletişiminizin ön planda olması için tasarlandı. Ancak yinede biliyoruz ki, kolaylık göreceli bir kavramdır ve zamanla kullanıcılarımızın deneyerek test ederek anlaması gereklidir. Sizlere kolaylık olması için öncelikli olarak genel kullanıma aşina olmanız için bir ekran görüntüsü ekledik. Masa üstü görünüm ve mobil görünüm birbiriyle neredeyse tamamen aynı. Lütfen alttaki resme bakınız. (Kullanıcının kendi profil sayfası görünümüdür)

Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek olan ilk ekran resimde görüldüğü gibidir. Varsayılan olarak kullanıcı kendi profilini görür.

Menüde gösterildiği gibi daha fazla özellik için ‘daha fazla’ sekmesine tıklamanız yeterli.

AngelsTurkiye’nin Kameralı gay sohbet odaları nasıl kullanılır ?

Alltaki görsellerde kameralı görüşmenin nasıl sağlanabileceği ile ilgili ayrıntıları görerek çok daha iyi anlayabilirsiniz.

1- Resimde görüldüğü gibi kullanıcının profil sayfasında video sohbet butonuna basın

2- Karşınıza davetin gönderildiğine dair bir kutucuk çıkar

3- Bu aşamada kullanıcının davetinizi kabul etmesini bekleyin

Davetiniz diğer kullanıcının ekranında alttaki resimde olduğu gibi görünecektir. Kullanıcı davetin kimden geldiğini bu pencerede görür. Kabul ederse görüntülü görüşme sayfasına otomatik olarak geçersiniz. Bu sayfada beklemenize gerek yok

4- Kullanıcı davetinizi kabul ettikten sonra bağlantı kurulurken bağlan butonu henüz aktif değildir. Kullanıcı sizinle aynı sayfada olabilir de olmayabilir de. Kullanıcı gerekli tarayıcı standartlarını karşılamıyor da olabilir veya kamera ve mikrofona erişim vermemiş olabilir. Sık karşılaşacağınız bir sorun değildir. Ancak kullanıcı onay verirse alttaki ekranda buluşursunuz.

5- Her iki kullanıcı arasında sağlıklı bir bağlantı sağlandıktan sonra alttaki resimdeki gibi ‘bağlan’ seçeneği etkinleşir ve her iki tarafında buna izin vermesi gerekir. Taraflardan birisi görüntü izni vermez ise, tek taraflı bir görüşme başlamaz. Yani her iki kullanıcının da kamerası aynı anda açılmaya programlanmıştır. Tek taraflı açılmaz. Bağlantıdan kaynaklı bir sorun yok ise ‘Bağlan düğmesi yeşile dönecektir.

6- Bağlan butonu etkinleştikten sonra ‘bağlan’ tuşuna basın ve karşı tarafın gelen çağrıyı kabul etmesini bekleyin. Siz bağlan düğmesine bastıktan sonra kameranız açılır ancak karşıya gönderilmez, kullanıcının cevabı beklenir

7-Bu sırada kullanıcının ekranında gelen çağrıyı kabul et düğmesi belirecektir.

Kullanıcılar görüntü izni verdikten sonra gelen aramayı kabul et seçeneği etkinleşir. Bu sağlıklı bir bağlantının sağlandığı anlamına gelir. Kamera ve mikrofona izin vermeniz gerektiğini unutmayınız. İzin verilmediği durumda görüntülü görüşme sağlanamaz. Her iki kullanıcı görüntülü görüşme onayı vermiş ise hiç bir sıkıntı olmadan kameralı görüşme başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir