Yeni nesil gay sohbet sitesi Angelsturkiye

Yeni nesil gay sohbet sitesi Angelsturkiye

Gay Sohbet ve Arkadaşlık Sitesi AngelsTurkiye’de Mutluluğu Bulman Dileğiyle

Türkiye’de eşcinsel erkekler ve diğer lgbt bireylerin kendilerini daha özgür ve daha renkli bir ortamda ifade etmelerine olanak sağlayan ücretsiz gay sohbet sitesi Angelsturkiye, özellikle tasarımı ile son derece güçlü bir alternatif olmak üzere yapıldı. Bir çok sosyal medya ortamında sen ‘O’ özel kişiyi bul diye sürekli özel içerikler paylaşan hesaplarımızı takibe alarak bir araya getirmeye çalıştığımız kaliteli kalabalığın artmasında bize yardımcı olabilir ve size daha eğlenceli bir ortam sunmamız için bize katılabilirsin.

Premium Gay Sosyal Ağ ve Sohbet Sitesi

 AngelsTürkiye, ülkemizdeki lgbt topluluğunu uluslararası sahada temsil edebilecek kadar güçlü yeni nesil ve premium özelliklerle donatılmış bir gay sohbet ve arkadaşlık servisidir. Hali hazırda onlarca farklı dilde hizmet veren projemizin ayrıca tercüman servisiyle, tüm dünyadan insanlarla tanışıp sohbet edebilmenin tadını çıkarabileceksin. Kısaca siz Türkçe yazacaksınız ve sohbet ettiğiniz kişi dünyanın neresinden olursa olsun yazdıklarınızı kendi dilinde görecek. Bununla alakalı çok daha fazla bilgi bu sayfada https://angelsturkiye.com/page?id=536

Sizce de diğer gay sohbet sitelerinden çok daha ayrıcalıklı ve özel bir yer olduğumuzu söylemeye yetecek ilginç bir detay değil mi? AngelsTürkiye topluluğu gittikçe büyüyor ve sohbet edebileceğiniz yeni insanları tanıma fırsatı hiç fena olmaz diyorsan, daha fazla bilgi için hemen hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilir veya dilersen blog sayfamızı ve ilginç içerikleriyle sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsin.

Türkiye’de Google Görüntülü Reklam Ağı İş Ortaklığı için onay alan ilk gay sosyal ağ ve sohbet sitesi

Hem blogger sitemizde hem de Angelsturkiye gay sohbet sitesi servisimizde Google görüntülü reklam ağı iş ortaklığı için onay almış İlk LGBT topluluğu olduğumuzu bildirmekten gurur ve mutluluk duyarız.

Bloglarımızı ve sosyal medya hesaplarımızı keşfet

Bloglarımızda gerçekten dişe dokunur şeyler okumak isterseniz, belki bir çok yazımızda duygularınıza tercüman olduğumuzu hissedeceğiniz onlarca konu başlıkları bulabilirsiniz. Aklımıza takılanlar ve veya hakkında söyleyecek bir şeylerimiz olan her şeyi kaleme aldığımız bloglarımız özellikle eşcinsel erkeklerin ve LGBT camiasının ilgisini çekecek türden çarpıcı başlık ve konularla dolu. Tabiki sadece başlık değil, dolu dolu yazılarla bir çok ayrıntıya değindiğimiz blog sitemiz baştan sona merakla ve ilgiyle okuyacağınız ve hiç bir yerde karşılaşmayacağız türden özgün otantik ve açık bir dille yazılmış, yer yer iğneleyici tamamen kendine özgü bol ve ilginç içeriklerle dolu. Dilersen basit bir blogger hesabınla bize katılman bile çok kolay.

Senin için yazmaya ilginç başlıkları kaleme almaya devam edeceğiz. Tamamen kendine özgü, ve tamamen özgün yapısıyla projemizi ve sosyal blog bileşenlerimizi seveceğini umuyoruz. Tek bir blog asla yetmez dedik ve bir çok platfromda bizi ve sizi temsil etmek ve kaliteli bir topluluğu bir araya getirmek niyetiyle onlarca paylaşımlarımızın olduğu diğer sosyal platfromlarını da oluşturduk. Bizi takip eden binlerce kullanıcıya katılabilirsin. AngelsTurkiye Lgbt arkadaşlık ve sohbet sitemizin varlığını ve görünürlüğünü sağlamak için yola çıktığımızdan bu yana 2 yıl geçti ve kullanıcı sayımız sürekli artmaya devam ediyor.

Hali hazırdakilerle yetinmeyenler için premium özellikler

Angelsturkiye özellikle eşcinsel erkekler için özel bir buluşma noktası olmak güçlü bir arayüze sahip etkili bir sohbet sitesidir. Günümüzde Türkiye’de, özellikle Google ve benzeri arama motorlarında ‘gay sohbet siteleri’ vb. aramalarda karşımıza çıkan seçeneklerin bir çoğu bir birinin aynısı olan sitelerden ibaret. Bunun yanı sıra gay sohbet kelimesinin aranma hacminden yarar sağlamak isteyen ve eşcinsellikle alakası olmayan kitlelere sahip olan sohbet sitelerinden bahsetmek de söz konusu.

Yani arama sonuçlarındaki listelerde ‘gay sohbet sitesi’ başlıkları sadece dikkat çekmek için yapılmış. Belli başlı bilenen en köklü gabile gay sohbet sitesinin haricinde diğer büyük bir çoğunluğu eşcinsel bireylerden çok heteroseksüel kullanıcıya yönelik olan sohbet siteleri, aslında arama motorlarını manipüle ederek üst sıralara çıkmaya çalışan ve söz konusu eşcinsel bireylerden oluşan bir sohbet kitlesiyle alakası olmayan sanal ortamlardır. Özellikle yeni ve değişik insanlarla karşılaşmayı umut ederek katıldığımız bu sohbet sitelerinin aslında gay sohbet sitesi olmakla hiç bir alakası olmadığını bizzat kendimiz tek tek deneyerek keşfettik. Oysaki AngelsTurkiye özgün yazılımı ve bütünleşik sohbet odalarıyla sadece eşcinsel erkekler ve tüm LGBT camiiası için özel olarak yapılmıştır. Sohbet edeceğiniz herkes, bir eşcinsel sohbet ve arkadaşlık uygulamasında olduğunu bilerek kaydolmuştur. Üstelik projemizi diğer bütün projelerden ayırt eden en önemli özelliği, temel düzeyde sesli ve görüntülü görüşme yapabilmenize olanak tanıyan ayrıcalıklı altyapısıdır.

Sesli ve görüntülü sohbet AngelsTurkiye Gay Sohbet sitesinde 

Sesli ve görüntülü görüşme özelliği Sadece AngelsTurkiye platformunda. Senin için en iyisini yapmak istedik ve güçlü bir yazılım ekibinin bize sağladığı tüm modülleri daha değişik daha ilginç bir şeyler arayan olursa diye kapatmadık ve bu sohbet sitesine entegre ettik.  AngelsTurkiye yeni nesil bir teknolojik altyapının ürünü olan interaktif 3 boyutlu sanal odaları bünyesinde barındıran Türkiye’deki ilk örnektir. Dilerseniz öncelikle kameralı gay sohbet servisimizi biraz yakından tanıtmamıza izin verin. Çünkü telefonunuzun whatsap uygulaması veya 4g görüntülü görüşme özelliği gibi çalışmıyor. Gizlik vb sebeplerden ötürü karşılıklı onay veya karşılıklı kamera açılabilmesi için tasarlandı. Birinin kamerası olmadan diğerininki açılmaz. Belirli kriterlerin karşılanması gerekir bu yüzden nasıl görüntülü görüşme sağlayabileceğinizi adım adım göstererek anlatmak istedik. Kameralı görüşme özelliğiyle alakalı tüm ayrıntılar burada👈

AngelsTurkiye yüzde yüz hedef odaklı bir LGBT topluluğu oluşturmayı hedefliyor

AngelsTurkiye gay sohbet ve arkadaşlık sitesinde, alaksız, yanıltıcı veya manipüle edici profillere veya diğer bazı alaksız sanal ortamlarda olduğu gibi söz konusu kitlenin dışında bir oluşuma izin verilmeyecektir. Burası sadece eşcinsel sohbet platfromu olacak ve kitle sadece LGBT bireylerden ibaret olacaktır. Bu, bizi diğer gay sohbet ve arkadaşlık sitelerinden ayırt eden en temel ve spesifik bir detaydır. Çünkü burada LGBT topluluğunun mutluluğu için bir damla olma çabamızdan vazgeçmeyeceğiz. Sosyal medya paylaşımlarımızda da belirttiğimiz üzere amacımız, Türkiyede LGBT topluluğunun kendini özgürce ifade edebileceği, ve özellikle aşka dair daha ciddi bir yaklaşımı olanların, ciddi ilişkiler isteyenlerin uğrak noktası olabilecek bir gay sohbet ve arkadaşlık ortamı oluşturmak istiyoruz.

0 thoughts on “Yeni nesil gay sohbet sitesi Angelsturkiye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir