Türkiyenin en ilginç LGBT arkadaşlık ve gay sohbet servisi Aşk İçin Yapıldı

Türkiyenin en ilginç LGBT arkadaşlık ve gay sohbet servisi Aşk İçin Yapıldı

Merhaba, AngelsTurkiye projemiz hakkında en samimi itiraflarımızı ve projenin oluşumunu, üye sayımızı ve benzeri bir kaç konu hakkında ziyaretçilerimizi bilgilendirmek isteriz.

AngelsTurkiye, Lgbt camiasının aşkı arayan tüm bireylerine açık olup kesinlikle hiç bir cinsel yönelim farkı gözetmez, ayrıştırmaz. Projemiz tamamen ücretsiz. Bu yüzden google rekalm ortaklığını sistemimize entegre ettik. Şu aşamada yıllık sunucu masraflarını bu reklam gelirleriyle karşılamayı planlıyoruz. Projemizin mümkün olduğu kadar ücretsiz kalması için elimizden geleni yapacağız.

Amacımız

Ülkemizdeki benzeri lgbt arkadaşlık siteleri ve benzeri servislerinin neredeyse hepsi ücretli bir altyapı üstüne kurulu. Bu çok normal çünkü büyük kullanıcı kitlelerinin olduğu bir servisi sunmak maliyet meselesidir. Böylece bu servsiler, maliyeti de doğal olarak maliyete yol açacak kullanıcı davranışını ücretlendirerek telafi ediyor. Yani basitçe şöyle diyor; Bu siteyi gezerek daha fazla trafik limiti tüketecek isen veya daha fazla profile daha çok mesaj gönderip sisteme yük bindirecek isen veya daha fazla resim ile sunucumuzda daha fazla yer işgal etmek istersen bunun belli bir ücreti var diyorlar. Haksızlar demek neredeyse çok zor. Lakin ücretleri biraz pahalı buluyoruz. Bu bağlamda Google reklam ortaklığı ile tamamen ücretsiz bir alt yapı sunmak neden iyi bir alternatif olmasın ki diye düşündük! Projemizi olası maksimum zaman skalasında ücretsiz tutmak için uğraşmak en temel Amacımızdır.

Vizyonumuz

Bir uygulama üzerinde eğlenmenin bedeli hakkıyla olmalıdır! Elbette bu ikiliyi oluşturma sürecinde, sürekli adil bir vizyon sahibi olmak sanıldığı kadar kolay olmasa da, çok daha doğru bir hesaplama ile bunu çok daha uygun fiyatlara mal etmek mümkün diye düşünüyoruz. Şu an ki kullanıcı sayısı ve projemizin aldığı trafiiği göz öününde bulundurunca sunucularımızın bu trafiği rahatlıkla kaldıracağından eminiz. Ayrıca ücretsiz kalmanın Lgbt camiasının kendini daha özgürce ifade etmesi ve Lgbt görünürlüğünün yararına olacağını düşünüyoruz. Dilerseniz vizyonumuz sayfasından ayrıntıları okuyabilirsiniz.

Üyelerimizin kendini özgürce ifade etmeleri için her şey düşünüldü


AngelsTurkiye projemiz tamamen adil bir platform olmak üzere programlandı. Ve bu sebepten ötürü üye alımları konusunda çok dikkatli olmaya çalışıyoruz. Projemize üye olmak isteyen tüm kullanıcılar aynı şartlar altında değerlendirilir. Özellikle AngelsTurkiye gibi bu tarz küçük gay sohbet grup veya toplulukları oluşturmak, zaman ve maliyet meselesidir. Söz konusu olan asıl mesele, kitleyi oluşturmak da değil. Söz konusu oluşturmak istediğimiz asıl hedef kitlemiz ciddi düşünen bir kitle olduğundan, ciddi ilişki arayışını ön planda tutan lgbt bireylerden oluşan bir kitle oluşturmak istiyoruz. Bu size uygun partneri bulacağımızın garantisi olamaz elbette. Keza partner kelimesi de kendi içinde göreceleri olup bizim hedeflediğimiz niyetleri taşıyan kişiler olmak zorunda değil. Biz sitemize kaydını yapan tüm kullanıcıların gerçek ve aktif birer birey olduklarından emin olmak için üstümüze düşeni yaptık ve kullanıcılara üyeliklerini etkinleştirme şartını getirdik. Ve bir çok arkadaşlık uygulamasının ücretli özeliklerini de tamamen ücretsiz sunduk. Özellikle ziyaretçi istatistiğine dayalı tüm etkileşimleri sınırsız kullanabilir profilinizi ziyaret eden veya sizinle ilgilenen utangaç kişileri görebilirsiniz. Profilinizi ziyaret eden tüm üyeler doğrulanmış kişilerdir bundan emin olabilirsiniz. AngelsTurkiye bu yüzden aşkı arayışın için bi nebzede olsa daha işe yarar sonuçlar verebilir. Resimlerini dilediğin kadar yükle, Profil yazın ve arayışın konusunda net bilgi ver. Resimlerini beğenenleri ve yorum yapanları hemen bildirim olarak almak istersen tüm istatistsel bildirimleri açıp kapatmak sana kalmış. Uygun bir partner bulduğunda belki canlı görmsek istersin diye temel düzeyde kameralı ve sesli görüşme özelliğini de ücretsiz sunuyoruz.

Sence bu yazı nasıl

Yorum Gönderme

0 Yorumlar