Teknoloji

İnstagram takipçi arttırma uygulaması Followers Chief

Followers Chief Instagram takipçi arttırma otomasyon uygulaması

Instagram hesapları şu sıralar çok rövanşta ve herkes çok takipçiye sahip olmak istiyor. E bu zaten günümüzün konusu değil. Keza son 3 4 yıldan bu yana bu takipçi isteğinden kar eden belki binlerce firma veya bayi vs. gibi takipçi satanlar var. E tabi takipçi almak artık ne kadar mantıklı bir çözüm tartışılır. Gerçek takipçi, robot takipçi derken kimin ne olduğu belli değil.  500 (beş yüz) gerçek takipçiyi 50 TL den satan da var 5000 (beş bin) takipçiyi 50 TL satan da var. Her ikisi de son derece tartışmalı kitlelerdir. Yani 500 takipçi gerçek olduğu için mi 50 TL yoksa 5000 takipçi bot olduğu için mi 50 TL konusu çok net değil ve hatta daha karmaşık. Ancak prestijli veya hak edilmiş bir artış sayılmaz. Hatta küçük bir görüş ekleyeyim: Diyelim ki 5 bin takipçi aldınız, ve 5 bin tanesinin de gerçek olduğu söylenmişse, siz takipçiyi aldıktan sonra yarısından fazlası takibi bırakıyorsa, bu kişi gerçekten de gerçek takipçi satıyordur diyebilme ihtimali daha yüksek. Çünkü alakasız kişiler sizi takibi bırakır ve bu çok normal.  Elbette herkse hitap edecek türde denecek türden bir sayfanız varsa gerçek takipçi de alsanız, gerçek takipçinin bırakma ihtimali daima olasılıklar arasında. Bu konuyu burada bırakıp size kendi kullandığım takipçi bırakma programından bahsetmek isterim.

Öncelikle web de bir çok uygulama ve başarılı platformlar olduğunun altını çizeyim. Instagram otomasyon programları diye aratırsanız, daha rahat kullanabileceğiniz web tabanlı uygulamalar bulmak mümkün. Ancak bu uygulamalar neredeyse fazla pahalı.

Followers Chief Instagram takipçi arttırma programını dikkatli kullanmanız gerekiyor. 

Benim sizlere tavsiye etmek istediğim uygulama başlıkta adı geçen ve fiyatı da çok uygun olan Followers Chief. İlk bakışta biraz karmaşık gelse de (keza biraz öyle ama yapacak bir şey yok bu kadar şey ancak böyle sığdırılabilir di) kısa sürede kullanıma hakim oluyorsunuz. İyi bir senaryo kurarsanız gerçek takipçiye daha kısa sürede ulaşıyorsunuz. Yavaştan almak yararınıza olacaktır. Keza bu sıralar bir çok sosyal medya platformu otomatiğe bağlanmış hesaplara karşı çok daha kapsamlı politikalar oluşturmuş durumda. Bu tarz uygulamalar çok çok dikkat etmezseniz  sayfanızın kapatılmasıyla sonuçlanabilir. Sonuç olarak bu robot bir uygulama ve sizin yapmanız gerekeni anormal derece de çok yapabilir. Bu bağlamda Instagramın limitlerini zorlamamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Yani Instagram standart bir kullanıcının saatte 60 beğeni veya saatte 60 kişiyi takip veya saatte 60 takibi bırakma işlemi yapmayacağını bilir. Bunu gerçek hayatta düzenli bir şekilde kaç kişi yapar? Followers Chief uygulaması tam olarak bunu yapıyor. Kullanıma istinaden görsel üstünde açıklamalar ekledim. kullanımız sonucu hesabınız kapatılırsa limitleri fazla aşmış olabilirsiniz. En gerekli ayrıntıları resim üzerinde izah ettim. 

Resim dosyasını cihazınıza indirerek daha rahat okuyabilirsiniz

5 comments

  1. sistem çerisinde 5 farklı modül var. Her biri 7,99 tl civarında. Tüm modülleri kullanırsanız daha etkili olur. 2 modül bile son derece etkili.(örneğin takip etme ve ve beğeni yapma modülleri) Takipçinin gelip gelmemesi içeriğinize bağlı olacaktır. Benim deneyimim de günde 30 40 50 kullanıcı düzenli olarak geliyordu. Ancak hesabınızın kapatılmaması için dikkatli olmanız gerekir. Hesabınızın kapatılmasının bir önemi yok ise tüm özellikleri en yüksek hızla kullanabilirsiniz ve reklam amaçlı olarak işe yarar. Benim hesabım içerikler yüzünden kapatıldı ve yeni açtığım hesabımba hiç paylaşım yok ama 200 takipçi 1 haftada geldi bile. biraz sabırlı olmak gerekiyor. bu uygulama sizin yerinize gerçek etkinlik sağladığı için takipçi satın alma kadar hızlı değil. ancak yüzde yüz gerçek kullanıcıya hitap ettiğinizi unutmayın. Bu uygulama sayesinde dönüş alırsınız ancak sayfanızın ilgi çekici olması da önemli

  2. Hayır telefon kapalıyken takipçi kasmıyor. Uygulama, telefonunuz açıkken siz yapıyormuş gibi davranan bir robot uygulama… ancak limitleri aştığınız zaman maalesef hesap kapatılabiliyor…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir