Lgbt

Ej Johnson – Tv Yıldızı Ve Sosyal Medya Fenomeni

Beverly Hills’in Zengin Çocuklarından Ej Johnson özellikle tarzıyla ünlü

Amerikalı ünlü Basketbol yıldızı Magic Johnson’ın oğlu Ej Johnson Amerikada adından sıklıkla söz ettiren özellikle LGBT topluluğunun öne çıkan ünlülerinden. Aslında Ej Johnson’ın başarısı özünde cinsel kimliğiyle öne çıkmış birisi olmak değil. Başarısı, çok kilolu biri olmaktan zayıf birine dönüşme hikayesinden modaya olan ilgisi ve doğal olarak tarzından geliyor. Tabiki ünlü ve zengin bir babanın çocuğu olması da cabası. Çünkü o derece pahalı ve moda camiasındaki markaların Haute Couture ürünlerini, tabiri caizse toz bezi niyetine kullanmak klasik zenginlikten öte bir şey… Ancak her babası zengin böyle giyinir diye bir realite var mı ? Tabiki hayır. Hatta bu derece zengin olupta bu derece ikonik bir tarzla kendini açıkca ifade eden Lgbt kaç tane? Bu bütünlük, LGBT bir birey olmaktan öte, kişisel bir başarı… Düşünsenize, hem siyahisin hem gay’sin! Zengin olmasaydı şartlar ne olurdu acaba?  Transseksüel olmadığını söyleyen Ej Johnson özellikle aşırı feminen özel parçalar giymeyi seviyor. Resimlerde de gördüğünüz gibi aşırı uçlardaki tarzını ona kazandıran parçalar, öyle kolay kolay bulmak bir yana satın almak bile çok zor Zira Elindeki çanta Hermes Marka timsah derisi ve 100.000 bin dolar. Yanlış duymadınız. Bazılarımızın içinde bir ömür yaşayacağ ev fiyatında.

Bu bir kilo verme öyküsü. Kilo vermek bazıları için zorlu bir süreç. Ve isteyen başarır der gibi başarısını tüm dünyaya göstermek isteyen Ej Johnson mide küçültme operasyonu ile istediği forma kavuşmuş. Videoda arka planda fondaki resimde ne kadar kilolu olduğunu görüyorsunuz. Ameliyattan sonra Amerikanın Wendy isimli ünlü kadın programlarından biride zayıflamak ve istediği görünüme kavuşmak için verdiği mücadeleyi ve deneyimlerini anlatıyor. Sizcede çok büyük fark değilmi? Düşünün bi, hem siyahi, hem gay hem de şişman. Oysaki herşeyi tersine çevirmek için zengin olmak yeterli değil. Bunun lgbt olmaklada alakası yok. Başarının azim işi olduğunu hepimiz biliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=I4b4ZyfyGvI&feature=emb_title

Ej Johnson’ın Nasıl daha iyi olduğunun hikayesi. Kendini keşfetmesi, küçükken bebeklerle oynaması vs Lgbt bireyler’in çoğu için çok da yabancı olmadıkları bir kaç küçük benzer hikaye.

https://www.youtube.com/watch?v=JTphsfDt0Bk&feature=emb_title

Ej Johnson’ın Babası oğlunun Gay olarak kendini açıkça ifade etmesinden ötürü kendisine sorulan soruyu açık yüreklilik ile karşılıyor ve şöyle diyor. Oğlunuz veya kızınızın olmalarını veya görünmek istedikleri gibi olmaları konusunda onları değiştirmemek onları oldukları gibi sevmek ve desteklemek gerektiğini ve oğlunun harika biri olduğunu söylüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=jfKkvnbvZ-E&feature=emb_title

Oğlunun Gay olup olmadığıyla alakalı olarak muhabbeti babası olarak kendi başlatmış. Çünkü çocuğunun bununla alakalı olarak kendisine nasıl yaklaşacağını bilemediğini farketmiş ve karşısına alıp, Cevabın ne olduğunun önemi olmadan onu hep çok sevmeye devam edeceğini belirterek Gay misin değil misin diye sormuş.  ? Ve tabiki Ej de evet demiş. Tek yapmak istediği sorumlu bir baba olarak çocuğunu korumak olduğunu söylüyor.

American Crime Story Gianni Versace Suikastı Adlı filmin Premier gecesinde boy gösterirken

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir