Lgbt arkadaşlık sitelerine gerekli özen yok

Lgbt arkadaşlık sitelerine gerekli özen yok

Travesti gay ve diğer lgbt arkadaşlık siteleri hakkında bir araştırma yaparken böyle bir blog yazmak istedim çünkü bloğumda mutlaka değinmem gerektiğini düşündüğüm bu güzel projeden ilk bahseden ben olmak isterim zira site gelecek vaat eden başarılı bir proje olmuş... Sadece travestiler için değil tüm Lgbt camiası için tasarlanmış bu muhteşem altyapıyı mutlaka ziyaret edin derim.

Genel olarak Türkiyede lgbt arkadaşlık siteleri eski

Daha önce bloglarımdan bir tanesinde hornet isimli uygulamadan bahsetmiştim beni sinir eden altyapı sorunlarına vesaire değinmiştim. Ve bene genel olrak şu an dünya çapında en başarılı olanlardan bir tanesi diyebilirim. Şu an tüm dünyada en çok kullanılan akadaşlık sitelerinden ir tanesi hornet diyebilirim. Turkiyede başı çeken bir çok site maalesef uluslar arası arenaya çıkacak altyapıya sahip değil. Türkiyedeki bu projelerden çok sonra bile ortaya çıkan yurtdışı kaynaklı siteler dünya çapında yayıldı bile. Fakat bizim ülkemizde maalesef LGBT sitelerine gerekli önem verilmiyor. Türkiye'nin de dünya çapın açılması gereken bir sistemi olması gerektiğinin altını çiziyorum zira bu bir içe kazanım olarak ta nitelenebilir.

Yeni ve modern bir Lgbt arkadaşlık sitesi


Özellikle travesti arkadaş Lgbt arkadaş ve benzeri kelime çiftlerine yoğunlaşan bu proje ile yeni ve modern bir ara yüz ile arkadaş bulup sohbet edebilirsiniz. Sistemin son derece modern ve kullanışlı ara yüzü sayesinde travesti ve lgbt arkadaşlık sitesi arayışınızda son derece farklı bir çizgide duracağını kestirmek çok zor değil.  Türkiye'de travesti veya lgbt arkadaşlık siteleri genel olarak çok eski bir tasarıma sahip. Bu birazda sitelerin kullanıcı kitleleri ile alakalı bir durum olsa da yeni, modern ve kullanışlı ücretsiz bir diğer alternatif hiç fena olmaz. Zira hali hazırdaki sitelerin büyük bir çoğunluğunun android uygulamaları yok veya yetersiz keza içeriklerin çoğunluğu web ara yüzüne göre tasarlanmış. Yani eğlencenin çoğunu mobil kullanıcılar kaçırıyor. Yepyeni travesti arkadaşlık sitesi ve uygulaması Angelsturkiye kullanıcılarına farklı bir deneyim sunuyor...

En beğendiğim yanı güzel ve sade bir bloğu olması.
Sitenin muhteşem bir yan bloğu var. Wordpress ile blog hizmetini sürdürmeyi tercih eden arkadaşlık sitesinin modern ve muhteşem mobil uyumlu ara yüzü il gelecek vaat ettiğini düşünüyorum. Siteye yazı içindeki link ile ulaşabilirsiniz.
Sence bu yazı nasıl

Yorum Gönderme

0 Yorumlar