Lgbt arkadaşlık sitelerine gerekli özen yok

Lgbt arkadaşlık sitelerine gerekli özen yok

Travestii gay ve diğer lgbt arkadaşlık siteleri hakkında bir araştırma yaparken böyle bir blog yazmak istedim çünkü blog sitemde mutlaka değinmem gerektiğini düşündüğüm bu güzel projeden ilk bahseden ben olmak isterim zira site gelecek vaat eden başarılı bir proje olmuş… Sadece Lgbt camiası için tasarlanmış bu muhteşem altyapıyı mutlaka ziyaret edin derim.

Genel olarak Türkiye’de lgbt arkadaşlık siteleri eski görsellikte

Daha önce bloglarımdan bir tanesinde hornet isimli uygulamadan bahsetmiştim beni sinir eden altyapı sorunlarına vesaire değinmiştim. Ve bene genel olrak şu an dünya çapında en başarılı olanlardan bir tanesi diyebilirim. Şu an tüm dünyada en çok kullanılan akadaşlık sitelerinden ir tanesi hornet diyebilirim. Turkiyede başı çeken bir çok site maalesef uluslar arası arenaya çıkacak altyapıya sahip değil. Türkiyedeki bu projelerden çok sonra bile ortaya çıkan yurtdışı kaynaklı siteler dünya çapında yayıldı bile. Fakat bizim ülkemizde maalesef LGBT sitelerine gerekli önem verilmiyor. Türkiye’nin de dünya çapın açılması gereken bir sistemi olması gerektiğinin altını çiziyorum zira bu bir içe kazanım olarak ta nitelenebilir.

Yeni ve modern bir Lgbt arkadaşlık sitesi

Özellikle travesti arkadaş Lgbt arkadaş ve benzeri kelime çiftlerine yoğunlaşan bu proje ile yeni ve modern bir ara yüz ile arkadaş bulup sohbet edebilirsiniz. Sistemin son derece modern ve kullanışlı ara yüzü sayesinde travesti ve lgbt arkadaşlık sitesi arayışınızda son derece farklı bir çizgide duracağını kestirmek çok zor değil.  Türkiye’de travesti veya lgbt arkadaşlık siteleri genel olarak çok eski bir tasarıma sahip. Bu birazda sitelerin kullanıcı kitleleri ile alakalı bir durum olsa da yeni, modern ve kullanışlı ücretsiz bir diğer alternatif hiç fena olmaz. Zira hali hazırdaki sitelerin büyük bir çoğunluğunun Android ve Apple uygulamaları yok veya yetersiz. Keza içeriklerin çoğunluğu web ara yüzüne göre tasarlanmış. Yani eğlencenin çoğunu mobil kullanıcılar kaçırıyor. Yepyeni gay arkadaşlık sitesi ve uygulaması Angelsturkiye kullanıcılarına farklı bir deneyim sunuyor…

En beğendiğim yanı güzel ve sade bir bloğu olması.

Sitenin muhteşem bir yan bloğu var. WordPress ile blog hizmetini sürdürmeyi tercih eden arkadaşlık sitesinin modern ve muhteşem mobil uyumlu ara yüzü ile gelecek vaat ettiğini düşünüyorum. Siteye yazı içindeki linkler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir