Arkadaşlık Siteleri ile Aşkı Bulmak Mümkün mü ?

Arkadaşlık Siteleri ile Aşkı Bulmak Mümkün mü ?

Arkadaşlık siteleri ile aşkı mı arıyoruz gerçekten? Eskiden tanışmalar nasıl olurdu? Günümüzde arkadaşlık siteleri ve aşk

Uygulama gibi geliyor bana aşk… O halde onu bedeninize yükleyin… Aşkın insanın karşısına nerede çıkacağı hiç belli olmaz bazen yolda, bazen barda belkide arkadaşlık siteleri vb uygulamalarda. Aşk için piyango gibi desek yeridir ? Ve yalnız değiliz bu arayışta… İnternet çağındayız ve bir çok insan aşk ve cinsellik kavramlarının karmaşasında kendine partner arıyor. Sözüm ona aşk.

Düşünüyorum da bazen, eskiden insanlar nasıl tanışırlarmış diye…? Yâni tabiki biliyorum mutlaka yolu yordamı vardı elbette. Ama ne bilim yani yine de soruyorum… Ve o kadar çok şey yazasım geliyor ki düşündükçe… Geçmiş zamanda  unutulup gitmiş ne aşklar yaşanmıştır oysaki biliyorum… Ozamanları düşüsenize bir; telefon yok iletişim yok… Arkadaşlık siteleri yok… Uygulama marketleri yok. Girip bir tane arkadaşlık sitesi uygulaması veya herhangi tanışma veya çöpçatan uygulaması bulacak yerlerin ve özellikle Mobil dünyada teknolojik altyapılarının hazır olması ve bunun yanısıra bu uygulamaların insanların kullanımına sunulması bile telefondan bir hayli zaman sonra geldi… Burası ayrı bir hikaye.

Bu yazıyı okuyan çoğu kişi geçmişi ve geleceği bıçak gibi kesen tam o çizgiden geçti ve bu geçiş aşamalarında, yer yer kaybolduk gittik ve artık büyüdük ve yeni nesili gözlemliyoruz da denebilir… Hani aşk aramak için falan diyorum o geçmiş yıllarda… 🙂 Heralde parklar bahçeler pavyonlar tavernalar vb eğlence mekanları full çekiyordu… Belki de o dönemler “Evde oturmak out dışarıya çıkmak in ” di 🙂 Bugün ise durum çok farklı ve birilerini bulmak an meselesi… Oysaki şimdi iletişim her yerde iletişimin dibine dibine vurabilecek kadar yakın. Doğru mu kullanılıyor yanlış mı orasını bilemem. Lâkin sanal ortamlarda aranan şeyin ikili arkadaşlık ilişkileri bazında ele alırsak çoğu zaman tek geceden ibaret olduğu kanısı yaygın… Ayrıca muhtemelen bir zamanlar dolup taşan eğlence mekanlarının artık öyle sürekli tıklım tıklım dolmamasının sebebi belki de bu sanal ortamlardır. Gerçi Ağzına kadar dolup taşan eğlence mekanları hâlen mevcut.. lakin küçük ölçekli yerlerin çoğu çok sağlıklı ilerlemiyor denebilir… Çünkü artik büyük çoğunluk evden çıkmıyor ve internet sitelerinde ve farklı uygulamalar kullanarak etkileşime girmeyi tercih ediyor… Peki bu arkadaşlık  siteleri veya uygulamalarından biri aracılığıyla tanışıp işi gerçekten çok ciddiye götürenler var  mı? En azından var gibi gösteriyorlar bir çok arkadaşlık sitelerinde…E  tabi  bilemeyiz ?? bu kişiler evlenip veya birliktelikler  yaşamaya başlayınca artık arkadaşlık siteleri, uygulamaları vesaire kullanmıyor mu acaba diye düşünmüşümdür hep :).. Ne biliyim ilişki ciddiyeti kriteri vesaire falan çok çetrefilli bişi ne desem bilemem ki!!

Yâni demem o ki aşk aranıyor isteniyor bir şekilde…Olan var olmayan var… Herkes özgür olmak konusunda o kadar özgür değil. Ayrıca herkes yeteri kadar şanslı değil… Belki doğru kişiler bir araya gelmiyordur… Belki daha farklı şekilde aramak gerekiyor aradığınız aşkı ne bilim… İlgi alanları mı ortak olsa… Ama yok olmaz, ozaman belki sıkılırız birbirimizden!! Farklı ilgi alanları olsun falan… Daha uzun sürsün ilişki ilginç olsun.. yine de işin aslı anahtar kelimede bitiyor demek çok yanlış olmaz. Bu yüzden the project Angels platformunu seveceksiniz! Kendinizi daha özgür ifade etmenizi sonuna kadar destekliyoruz…

Bu arada Hürriyet Gazetesi Kelebek magazin sayfasında uzmnalar tarafından yazılmış muhtşem bir yazı var. İnsanların ilişki arayışının ardında yatan nedir? Olay sadece seks mi ? Yoksa aşk yoksa sek bir anlam teşkil setmiyor mu ? işte bu yazı harika Aşk mı Seks mi ?

www.angelsturkiye.com projemizin son derece basit, sade ve muhteşem mobil uyumlu arayüzü ile aşkı bulmak çok kolay…  ilgi  alanlarını gir ve  kriterlerini  belirle.. Doğru kişinin ne zaman geleceği asla belli olmaz…

Özel resimler veya anında görüntülü ve sesli görüşme seçeneği ile doğru kişiyi çabucak bulun. Diğer muhteşem özellikler için hakkımızda sayfasından daha çok bilgi edinebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir